9anime.me.uk favicon

9anime.me.uk

Categorie: Entertainment

Gescand: 14 sep 2026, 02:32 UTC · Voor het eerst gezien: 1 jun 2026 · Dreigingsengines: 0 / 89 · Aantal scans: 6
91 / 100 Vertrouwensscore Gebaseerd op scanbevindingen op het moment van analyse
Geen bedreigingen gevonden
0 - Hoog risico50 - Gemiddeld100 - Geen bedreigingen
Nieuwe scan aanbevolen
Laatst gescand 32 dagen geleden - beveiligingsstatus kan sindsdien zijn gewijzigd.
Niet gescand is nog niet gescand. Klik op Website checken om het te scannen.
Mislukt
Is 9anime.me.uk jouw website? Eigenaren kunnen dit resultaat aan hun bezoekers tonen.
Screenshot van 9anime.me.uk Vastgelegd 14 sep 2026
https://9anime.me.uk
Screenshot van 9anime.me.uk
1 jaar 2 maanden
Populair - #88.730 Tranco-rang (>1 mln. maandelijkse bezoekers)
Niet vermeld (89 gecontroleerd)
✓ Geldig (TLS)
Cloudflare, Inc.
Toronto, Canada
cloudflare
WordPress
172.67.218.89
PCrisk-beveiligingscontroles in je Google-resultaten Voeg PCrisk toe als voorkeursbron en onze scanrapporten en verwijderingsgidsen krijgen voorrang in Google.
PCrisk toevoegen als voorkeursbron
Domein- en WHOIS-informatie
Registrar Namecheap, Inc. t/a Spaceship
Geregistreerd 26 juli 2025
Verloopt 26 juli 2027
Nameservers donna.ns.cloudflare.com
DNSSEC Onbekend
Hosting Cloudflare, Inc.
Reputatie- en dreigingscontrole 89 beveiligingsengines gecontroleerd
Bestandsscanoverzicht Aangedreven door Quttera Engine
101 bestanden gescand
Geen bedreigingen
85
Laag risico
0
Gemiddeld risico
16
Hoog risico
0
Geen bedreigingen Laag risico Gemiddeld risico Hoog risico
9anime.me.uk/hanaori-san-still-wants-to-fight-in-the-next-life-episode-10-english-subbed/# 151.3 KB Gemarkeerd: gemiddeld risico
9anime.me.uk/digimon-beatbreak-episode-47-english-subbed/# 181.3 KB Gemarkeerd: gemiddeld risico
9anime.me.uk/rich-girl-caretaker-im-secretly-the-caregiver-of-the-most-popular-girl-in-this-rich-kid-school-episode-11-english-subbed/# 159.3 KB Gemarkeerd: gemiddeld risico
9anime.me.uk/mao-episode-24-english-subbed/# 157.8 KB Gemarkeerd: gemiddeld risico
9anime.me.uk/goodbye-lara-episode-11-english-subbed/# 149.9 KB Gemarkeerd: gemiddeld risico
9anime.me.uk/magilumiere-magical-girls-inc-season-2-episode-10-english-subbed/# 150.2 KB Gemarkeerd: gemiddeld risico
9anime.me.uk/jaadugar-a-witch-in-mongolia-episode-12-english-subbed/# 151.5 KB Gemarkeerd: gemiddeld risico
9anime.me.uk/hd-bleach-thousand-year-blood-war-the-calamity-episode-8-english-subbed/# 149.2 KB Gemarkeerd: gemiddeld risico
9anime.me.uk/daemons-of-the-shadow-realm-episode-23-english-subbed/# 162.0 KB Gemarkeerd: gemiddeld risico
9anime.me.uk/one-piece-episode-1178-english-subbed/# 519.3 KB Gemarkeerd: gemiddeld risico
Toon nog 6...
9anime.me.uk/# 182.7 KB Geen bedreigingen
9anime.me.uk/a-z-lists/?show=0-9 123.4 KB Geen bedreigingen
9anime.me.uk/a-z-lists/?show=G 130.9 KB Geen bedreigingen
9anime.me.uk/a-z-lists/?show=C 131.8 KB Geen bedreigingen
9anime.me.uk/a-z-lists/?show=F 131.3 KB Geen bedreigingen
9anime.me.uk/a-z-lists/?show=T 132.4 KB Geen bedreigingen
9anime.me.uk/a-z-lists/?show=I 133.1 KB Geen bedreigingen
9anime.me.uk/a-z-lists/?show=X 121.6 KB Geen bedreigingen
9anime.me.uk/a-z-lists/?show=D 131.8 KB Geen bedreigingen
9anime.me.uk/a-z-lists/?show=A 132.3 KB Geen bedreigingen
Toon nog 75...
Quttera markeerde bestanden met gemiddeld risico - is dit uw website?
Onderzoek en verwijder mogelijke bedreigingen met Quttera
Malware verwijderen

Quttera Web Malware Removal is een betaalde abonnementsdienst. Prijzen, abonnementen en proefbeschikbaarheid worden bepaald door Quttera. Quttera wordt beheerd door Quttera Ltd, een onafhankelijke externe onderneming die geen verband houdt met RCS LT. PCrisk.com kan een verwijzingscommissie ontvangen wanneer gebruikers zich via deze link aanmelden.

Externe links en domeinen
2950
Externe links
16 gemarkeerd
5
Iframes
Schoon
9
Verwezen domeinen
1 gemarkeerd
17
Gemarkeerde bronnen
Gedetecteerd
my.1anime.site Gemarkeerd: Generic Suspicious Object
my.1anime.site/play/20f156ae62d03aeeb241781a16f59f3b Gemarkeerd: Generic Suspicious Object
my.1anime.site/play/211f080101b56c4810e5a2211b8c7502 Gemarkeerd: Generic Suspicious Object
my.1anime.site/play/38e7480c7a8d6ef8e55c0aec72883b25 Gemarkeerd: Generic Suspicious Object
my.1anime.site/play/53b4813aaab0edc6e5481a08e9d9c84e Gemarkeerd: Generic Suspicious Object
my.1anime.site/play/60ee350efb43bd0e2d44e8df55393008 Gemarkeerd: Generic Suspicious Object
my.1anime.site/play/6626bcf04cd1c5398a3f91db719b15a9 Gemarkeerd: Generic Suspicious Object
my.1anime.site/play/7b24b5f0d60d9987d01cf338635a7566 Gemarkeerd: Generic Suspicious Object
my.1anime.site/play/7dea78bfc00b03ecda7756f70ee6f5f3 Gemarkeerd: Generic Suspicious Object
my.1anime.site/play/93e2518eb3fb090e6ee78c0fa1fd8485 Gemarkeerd: Generic Suspicious Object
my.1anime.site/play/9d3f14d0bb68fa54cf6c51706f8bc366 Gemarkeerd: Generic Suspicious Object
my.1anime.site/play/b173430a78a1efeb44832155cd657c7b Gemarkeerd: Generic Suspicious Object
my.1anime.site/play/b7b9732443aa9f7b0d07db47b8257d49 Gemarkeerd: Generic Suspicious Object
my.1anime.site/play/c0c866e28f827db80122a4eb37142e40 Gemarkeerd: Generic Suspicious Object
my.1anime.site/play/e4a7b054daae77491ccc56af8def5418 Gemarkeerd: Generic Suspicious Object
my.1anime.site/play/e50bcdcbea171f56bcdb8ae09b74f50e Gemarkeerd: Generic Suspicious Object
my.1anime.site/play/e609e68174fd77dd77a1964ed3f9044e Gemarkeerd: Generic Suspicious Object
my.1anime.site/play/20f156ae62d03aeeb241781a16f59f3b Gemarkeerd: Generic Suspicious Object
my.1anime.site/play/211f080101b56c4810e5a2211b8c7502 Gemarkeerd: Generic Suspicious Object
my.1anime.site/play/38e7480c7a8d6ef8e55c0aec72883b25 Gemarkeerd: Generic Suspicious Object
my.1anime.site/play/53b4813aaab0edc6e5481a08e9d9c84e Gemarkeerd: Generic Suspicious Object
my.1anime.site/play/60ee350efb43bd0e2d44e8df55393008 Gemarkeerd: Generic Suspicious Object
my.1anime.site/play/6626bcf04cd1c5398a3f91db719b15a9 Gemarkeerd: Generic Suspicious Object
my.1anime.site/play/7b24b5f0d60d9987d01cf338635a7566 Gemarkeerd: Generic Suspicious Object
my.1anime.site/play/7dea78bfc00b03ecda7756f70ee6f5f3 Gemarkeerd: Generic Suspicious Object
my.1anime.site/play/93e2518eb3fb090e6ee78c0fa1fd8485 Gemarkeerd: Generic Suspicious Object
my.1anime.site/play/9d3f14d0bb68fa54cf6c51706f8bc366 Gemarkeerd: Generic Suspicious Object
my.1anime.site/play/b173430a78a1efeb44832155cd657c7b Gemarkeerd: Generic Suspicious Object
my.1anime.site/play/b7b9732443aa9f7b0d07db47b8257d49 Gemarkeerd: Generic Suspicious Object
my.1anime.site/play/c0c866e28f827db80122a4eb37142e40 Gemarkeerd: Generic Suspicious Object
my.1anime.site/play/e4a7b054daae77491ccc56af8def5418 Gemarkeerd: Generic Suspicious Object
my.1anime.site/play/e50bcdcbea171f56bcdb8ae09b74f50e Gemarkeerd: Generic Suspicious Object
Toon nog 485...
Toont de eerste 500 van 2950 items.
my.1anime.site Gemarkeerd: Generic Suspicious Object
9anime.me.uk Niet gemarkeerd
i0.wp.com Niet gemarkeerd
i1.wp.com Niet gemarkeerd
i2.wp.com Niet gemarkeerd
i3.wp.com Niet gemarkeerd
megaplay.buzz Niet gemarkeerd
secure.gravatar.com Niet gemarkeerd
www.googletagmanager.com Niet gemarkeerd
<iframe src%3D"https://megaplay.buzz/stream/s-2/497509/sub" width%3D"100%" height%3D"100%" frameborder%3D"0" scrolling%3D"no" allowfullscreen> Niet gemarkeerd
<iframe src%3D"https://megaplay.buzz/stream/s-2/837000/sub" width%3D"100%" height%3D"100%" frameborder%3D"0" scrolling%3D"no" allowfullscreen> Niet gemarkeerd
<iframe src%3D"https://megaplay.buzz/stream/s-2/845493/dub" width%3D"100%" height%3D"100%" frameborder%3D"0" scrolling%3D"no" allowfullscreen> Niet gemarkeerd
<iframe src%3D"https://megaplay.buzz/stream/s-2/923889/sub" width%3D"100%" height%3D"100%" frameborder%3D"0" scrolling%3D"no" allowfullscreen> Niet gemarkeerd
<iframe src%3D"https://megaplay.buzz/stream/s-2/938947/sub" width%3D"100%" height%3D"100%" frameborder%3D"0" scrolling%3D"no" allowfullscreen> Niet gemarkeerd
9anime.me.uk Overzicht

Beschrijving van 9anime.me.uk

9anime.me.uk lijkt een anime-streamingwebsite te zijn die ondertitelde en nagesynchroniseerde afleveringen aanbiedt om online te bekijken. Op basis van de paginatitel, metadata en screenshot richt de site zich op het gratis streamen van anime-series en films, met bladerfuncties zoals zoeken, schema's, afleveringslijsten, trending titels en filteren op genre.

De branding en lay-out suggereren dat de site is gepositioneerd als een algemeen entertainmentportaal voor animekijkers, en niet als een officiële website van een studio of omroep. De domeinnaam verwijst naar de breed herkenbare merkstijl “9anime”, maar de beschikbare scangegevens identificeren de exploitant niet en in de aangeleverde details wordt geen duidelijke informatie over eigendom of een zakelijke uitgever verstrekt.

Veiligheidsbeoordeling voor 9anime.me.uk

Op basis van de beschikbare scangegevens werden op het moment van deze scan door 0 van de 89 beveiligingsengines geen bedreigingen gedetecteerd, en het domein stond niet vermeld in de gecontroleerde blacklistdatabases voor malware en phishing. De site heeft ook een relatief gevestigd profiel voor dit type dienst, waaronder een meetbare verkeersrang en een domeinleeftijd van meer dan één jaar, wat in deze context enigszins geruststellend kan zijn.

Tegelijkertijd bestempelde één malwarescan de site als verdacht en markeerde 16 pagina's plus één verwezen streamingdomein met een generieke heuristische detectie. Die bevindingen lijken gekoppeld te zijn aan ingesloten of gelinkte URL's voor medialevering, en niet aan een breed bevestigde malwarebeoordeling, dus ze kunnen duiden op patroonmatches met lage betrouwbaarheid in plaats van geverifieerde kwaadaardige inhoud. De domeinnaam lijkt ook sterk op de bekende naamgevingsconventie “9anime”, wat kan wijzen op een onofficiële mirror- of look-alike-streamingsite in plaats van op een duidelijk geïdentificeerd officieel platform.

Over het geheel genomen zijn de sterkste signalen in de scan de nul detecties door meerdere engines en de schone blacklistresultaten, terwijl de ongunstige bevindingen beperkt blijven tot generieke heuristische waarschuwingen voor gelinkte streamingbronnen. Op basis van de beschikbare scangegevens werden op het moment van deze scan geen significante bedreigingen gedetecteerd, al moeten bezoekers nog steeds normale voorzichtigheid betrachten bij onofficiële streamingsites en embedded players van derden.

Technische beschrijving

Het domein wordt bediend via Cloudflare-infrastructuur en verwijst naar IP-adres 172.67.218.89, waarbij Cloudflare-nameservers in gebruik zijn. De site presenteert een geldig SSL/TLS-certificaat dat is uitgegeven door Google Trust Services en verloopt op 2026-10-20, wat aangeeft dat HTTPS is geconfigureerd. De DNSSEC-status staat in de verstrekte gegevens vermeld als unknown.

Vanuit beveiligingsperspectief is de belangrijkste technische zorg in deze scan niet het certificaat of de hostingconfiguratie, maar de aanwezigheid van ingesloten of verwezen streamingbronnen van derden, waaronder gemarkeerde links op my.1anime.site en iframe-gebaseerde medialevering vanaf megaplay.buzz. Deze externe afhankelijkheden kunnen de risicoblootstelling vergroten, omdat inhoud en scripts kunnen worden geladen vanaf domeinen buiten de directe controle van de primaire site-exploitant.

HTTP-omleidingsketen
Geen omleidingen gedetecteerd - directe verbinding met bestemming
Website-inzichten
#88.730
Tranco-rang
Populair
Bezoekers >1M/mo
Categorie: Entertainment
Ranggeschiedenis (30 dagen)
3 aug 13 sep
2 cookies gedetecteerd
Essentieel0
Analyse2
Advertenties0
Sociaal0
2 1st party cookies
0 3rd party (trackers)
Deze score betwisten Voor website-eigenaren
Denkt u dat deze score onjuist is?
Bent u de eigenaar van de website en denkt u dat de scanresultaten fouten of fout-positieven bevatten, dan kunt u een bezwaar indienen voor handmatige controle. Ons team reageert meestal binnen 1-2 werkdagen.
U wordt gevraagd uw e-mail te verifiëren voordat het bezwaar kan worden verwerkt.
Door dit formulier te verzenden, bevestigt u dat de verstrekte informatie juist is. Bezwaren worden handmatig beoordeeld en het kan tot 48 uur duren voordat resultaten zijn bijgewerkt.
Nog één stap…
Om uw bezwaar voor 9anime.me.uk in te dienen, klikt u op de verificatielink die we u zojuist hebben gemaild. Na verificatie beoordelen we het binnen 1-2 werkdagen.
Dit rapport is automatisch gegenereerd en wordt alleen ter informatie verstrekt. Resultaten zijn gebaseerd op een scan op een bepaald moment en kunnen fout-positieven of onvolledige gegevens bevatten. Dit vormt geen beveiligingsaudit of certificering. Geen enkele leverancier op de markt kan een detectiegraad van 100% garanderen. Als u denkt dat dit rapport onjuist is, dien dan een bezwaar in.

Deel uw ervaring met deze website. Was deze veilig? Bent u problemen tegengekomen?